logo

O nás

Dovolte nám představit náš tým:

Filip Matušinský

Wedding Photographer

Mou práci můžete vidět v reklamách kolem sebe, ale také v titulech předních českých časopisů a ostatního tisku. Specializuji se na reklamní focení. Jsem také Sigma ambasadorem.

V roce 2006 - 2011 jsem jako art direktor a fotograf deníku Blesk fotografoval zámé osobnosti pro Blesk TV magazín a vybrané projekty deníku. Od roku 2012 jsem se stal fotografem časopisů TOP CLASS, TOP CARS, Fashion Club a Playboy.

Provozuji svatební fotografii od roku 2007 pro mnoho klientů včetně párů z řad českých celebrit.

Mám za sebou mnoho úspěšných reklamních kampaní s mnoho celebritních a několik charitatich kalendářů.

Ve své volné tvorbě se nejčastěji věnuji portrétnímu, glamour nebo fashion focení. Přednáším na různých fotografických festivalech, vedu workshopy pro začínající i pokročilé fotografy. Pokud se chtete ode mě učit, doporučuji navštívit mé fotografické kurzy.

Fotografoval jsem například celosvětové reklamy pro Philips, Heineken, nebo kampaně pro Jaguar Praha, O2, Mall.cz, Aquapalace Praha, Ondrášovku nebo Harley Davidson Regensburg.

Provozuji malou reklamní agenturu a grafické studio, proto nabízím kompletní servis od nápadu až po finální zpracování reklamy na klíč.

Fotil jsem mnoho českých osobností. Napříkad: Jan Čenský, Ivan Vykočil, Dana Morávková, Lukáš Langmajer, Charlotte Gottová, Ivana Gottová, Mahulena Bočanová, Roman Šmucler, Jiří Winter Neprakta, Iva Kubelková, Roman Vojtek, Inna Puhajková, Eva Decastelo, Hana Mašlíková, Eliška Bučková, Gabriela Partyšová, Lucie Borhyová, Martin Dejdar, Jakub Kohák, Andrea Pomeje, Andrea Bezděková, Andrea Verešová, Michaela Ochotská, Andrea Kerestešová, Eva Perkausová, Vlaďka Erbová, Denisa Domanská, Nikola Plzáková, Gabriela Dvořáková, Karel Janeček, Pavel Vítek, Janis Sidovský, Bořek Slezáček, Martina Dvořáková, Lucie Hadašová, Jitka Nováčková, Heidi Janků, Zuzana Belohorcová, Tereza Fajksová, Vendula Svobodová (Pizingerová), Adéla Gondíková, Petr Vojnar, Marie Doležalová, Taťána Makarenko, Jitka Válková, Miroslav Šimůnek, Zdeněk Podůrský, Petra Faltýnová, Petra Svoboda, Ema Smetana, Monika Marešová, Nikol Švantnerová, Romana Pavelková, Natálie Kotková, Dominika Myslivcová, Barbora Mottlová, Vincent Navrátil, Radůz Mácha, Kristýna Kubíčková, Martina Gavriely, Nikola Buranská, Sámer Issa, Dominika Kadlčková, Martina Pártlová, Olga Lounová, Barbora Kolářová, Martin Gardavský, Tereza Zimová, Dominika Mesarošoá, Tereza Budková, Jana Blochová-Macková, Julie Zugarová

Martina Borecká

Vizážistka a vlasová stylistka

Ve světě beauty se pohybuji už více než 16 let. Mé začátky se rodily v Londýně, kde jsem 2 roky žila. Propracovala jsem se k tvrzení, že make-up nemá ženu změnit, ale jen podpořit její přirozenou krásu a vyzdvihnout její jedinečnost. Snažím se naslouchat potřebám žen, ke klientům a stylům přicházejícím ze všech stran. A takto vzniká skvělá souhra mezi mnou a mou klientelou.

Profesní život: Od roku 2003 se pohybuji ve světě fashion, beauty,focení a přehlídek, kdy jsem se poprvé seznámila i s Filipem Matušinským
Od března 2014 - Estee Lauder Co. jako specialista/makeupartist pro luxusní značku Bobbi Brown
Leden 2015 - červen 2017 Shop and retail manager pro butik a luxusní značku Bobbi Brown , školitel pro nové makeupartisty BB zde jsem získala mezinárodní certifikaci, školení a training pod vedením světoznámého a uznávaného makeupartisty Eduarda Ferreiry.
2016 - současnost navázala jsem úzkou spolupráci s přední českou módní návrhářkou Tatianou Kovaříkovou, podporuji charitativní projekt " Slané ženy" Klub nemocných cystickou fibrózou společně se světoznámým fotografem Robertem Vano, mimo jiné se specializuji na osobní klientelu, především nevěsty a svatby.
V roce 2018  jsem si společně se svou kolegyní Bibi (Sabina Škodová) založila projekt CZECHMAKEUPHOUSE - dům, pod jehož střechou si držíme tým profesionálních a zkušených vizážistů.

Další spolupráce: court MUAH for the Czech Champion in Natural Fitness Kateřina Moravcová and CFO of the Uniqa insurance company Lucia Urválkouvou Radek Hensley YESPhoto, Filip Matušinský photo, Robert Vano (international photographer), Petr Kozlík Photo, Lucie Robinson Photo, Tatiana Kovaříková leading Czech designer, Le Chaton, Jana Bergová fashion designer, Miss of Czech Republic, Esteé Lauder companies, Loreal CZ, Whoop. De. Doo, Anna Marešová Designers, Club of Cystic Fibrosis, Mahulena Bočanová, Libuše Šmuclerová, Tonya Graves, Iva Kubelková, Andrea Kalivodová, Monika Trávníčková, Pavel Trávníček, Tereza Mátlová, Kateřina Kasanová, Eva Decastelo Extra.cz, Czech TV, general partner of Czech&Slovak Photogirl competition, Wedding salon Adina, Wedding salon Delta, Wedding studio of Daniela Svozílková, partner of Wedding days etc.

Decorative and hair cosmetics: Bobbi Brown, Mac, Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills, K Von D, Schwarzkopf Professional OSIS, Kaaral

Salon Delta

Svatební šaty

Svatební salon Delta byl založen v lednu 1993 majitelkou Petrou Vyoralovou. Z malého salonu se během let rozrostl v jeden z největších a nejvýznamnějších salonů. V současné době je navštěvovaný zákaznicemi z celé České republiky, a to hlavně proto, že kolekce, které objednává, jsou exkluzivně ve Svatebním salonu Delta.

Každý rok objednává nové kolekce na významných světových veletrzích v Londýně, Barceloně, Miláně nebo v New Yorku. Dává si záležet, aby každý z objednaných modelů byl originální. Vaše šaty pro vás na míru připraví a upraví tým zkušených švadlen, protože šaty se musí přizpůsobit vám a ne vy šatům. Vaše pohodlí a komfort je pro nás vším.